Okna dachowe obrotowe

 Polecamy Państwu okna dachowe obrotowe z serii:


okno dachowe obrotowe velux

Okno dachowe obrotowe GZL

Okno obrotowe firmy VELUX wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo, impregnowanego, lakierowanego. W górnej części skrzydła moduł wentylacyjny. W przypadku okna GZL B dodatkowo klamka otwierająca umieszczona w dolnej części skrzydła. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.

Więcej informacji: http://www.velux.pl/Produkty/Okna_do_poddaszy/H0015.htm?pid=H0015


okno dachowe obrotowe velux

Okno dachowe obrotowe GGL

Okno obrotowe firmy VELUX z naturalnej sosny klejonej warstwowo, dwukrotnie lakierowane. W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.

Więcej informacji: http://www.velux.pl/Produkty/Okna_do_poddaszy/H0011.htm?pid=H0011


okno dachowe obrotowe velux

Okno dachowe obrotowe GGU

Okno obrotowe firmy VELUX wykonane z drewna, pokrytego warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.

Okno nie zawiera polichlorku winylu i wytwarzane jest zgodnie z zaleceniami ekologii.

Więcej informacji: http://www.velux.pl/Produkty/Okna_do_poddaszy/H0013.htm?pid=H0013


okno dachowe obrotowe roto

Okno dachowe obrotowe 435K

Okno obrotowe 435K firmy ROTO wykonane jest z trwałego i odpornego PVC nie wymaga zabiegów konserwacyjnych i jest idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotnośći, jak kuchnia czy łazienka na poddaszu. Zaś miłośnikom naturalnego budulca, jakim jest drewno, polecamy okno obrotowe 435H, aby mogli cieszyć się urokiem niepowtarzalnej atmosfery tradycyjnie urządzonego poddasza. Wybór bez ograniczeń! Udoskonalone okno obrotowe 43. to najlepsza na rynku oferta w tej grupie okien. W cenie standardu: szyba termoizolacyjna (Ug=1,1 W/(m2K)), powłoka lakiernicza o podwyższonej wytrzymałości i nowa klamka DecoLine.

Więcej informacji: http://www.roto.pl/index.php?lang=_pl&m=katalog&pg=14