Okna PCV - 5 komorowe

Proponujemy Państwu okna pięcio-komorowe z serii:


okna pcv

IGLO 5 CLASSIC

Profil PCV IGLO 5 to pięciokomorowy system o szerokości 70mm z uszczelnieniem zewnętrznym.

Ciepły profil IGLO 5 jest  systemem zaprojektowanym przez firmę DRUTEX S.A. stworzonym dla Klientów ceniących sobie estetykę i nowoczesność. Pięciokomorowa budowa profilu z odpowiednim uszczelnieniem szyb oraz ramy zapewnia stabilność oraz świetną izolację termiczną. Okna wykonane w systemie IGLO 5  oferowane są w różnorodnych modelach, a zaokrąglone linie profilu odpowiadają najnowszym trendom na rynku stolarki okiennej PVC.

IGLO 5 kreuje możliwość oferowania Klientom okien spełniających wszelkie wymogi funkcjonalne, a jednocześnie odzwierciedlających najwyższą jakość pod względem estetyki.  System jest dostępny w wersji pólzlicowanej.

Więcej informacji: http://www.drutex.pl/pl/okna_drzwi/okna_pcv/profile_pcv/iglo_5.html


okna pcv

ELEGANCE

NOWOCZESNE OKNA zbudowane na bazie 5-komorowego płaskiego profilu z zestawem szybowym termoizolacyjnym U =1,0 W/m2·K, przy zastosowaniu okuć ROTO NT.

Piękny wygląd i modna linia okna ELEGANCE stanowić będzie doskonałą oprawę dla wnętrza Twojego domu. Jego 5-komorowa konstrukcja o zwiększonej do 75 mm szerokości skrzydła, podwyższa znacząco sztywność konstrukcji oraz zapewnia wysokie parametry użytkowe. Nieskazitelną i trwałą biel profili zapewnia najlepszy na rynku barwnik oparty na związkach tlenków tytanu - bez konieczności malowania i konserwacji. Specjalny, termoizolacyjny zestaw szybowy U=1,0 W/m2·K Planitherm Ultra N - bez uciążliwego ciemnego odblasku i efektu "brudnych firanek". Chroni przed zimnem i hałasem z zewnątrz pozwalając zaoszczędzić do 60% energii. Najwyższej jakości okucia obwiedniowe ROTO NT (w kolorze srebrnym) gwarantują niezawodne funkcjonowanie okien przez długie lata. Dla zapewnienia wygody oraz optymalnego i zdrowego klimatu mikrowentylacja w standardzie (w skrzydłach UR). Okna wyposażone są w system uszczelnienia zewnętrznego (AD) - idealne rozwiązanie dla łatwej pielęgnacji ram i utrzymania ich w czystości. Stalowe wzmocnienia (stal ocynkowana) o grubości 1,5÷2 mm umieszczone zarówno w skrzydłach jak i w ościeżnicy, zapewniają odpowiednią sztywność profili. Delikatnie zaokrąglone listwy przyszybowe (typu Soft-line) wyposażone w niskie uszczelki (w oknach białych uszczelki szare, w oknach kolorowych uszczelki czarne), zwiększają estetykę okien. Uszczelki o unikalnej budowie, z pamięcią kształtu, wykonane na bazie kauczuku syntetycznego, odporne na różnice temperatur i promienie UV. Gwarantują wysoką szczelność okien na opady atmosferyczne i porywy wiatru. Każde okno wyposażone jest w profil podparapetowy, uchwyty transportowe, komplet kotew i klamek. 5-letnia opieka gwarancyjna przy autoryzowanym montażu (zgodnie z treścią Warunków Gwarancyjnych).

Więcej informacji: http://www.okfens.com.pl/o,okna-elegance,13.html


okna pcv

IDEAL 4000

IDEAL 4000 System pięciokomorowy o szerokości 70mm, z uszczelnieniem zewnętrznym. Nowa generacja profili Mocna konstrukcja profili oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną zapewnia pięciokomorowa budowa profila. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych dają nieograniczone możliwości kreowania okien, łączą najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem użytkowania.

Więcej informacji: http://www.rabien.gardia.pl/stolarka-pcv/